Ostroszowice z Pucharem Wójta Gminy Dzierżoniów

OPRAC.:
Gabriela Fedyk
Najlepsza okazała się drużyna Szkoły Podstawowej w Ostroszowicach
Najlepsza okazała się drużyna Szkoły Podstawowej w Ostroszowicach UG Dzierżoniów
W środę 21 września 2022 roku na boisku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ostroszowicach odbył się III Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Dzierżoniów. W zawodach wzięło udział sześć drużyn. Najlepszą z nich okazali się organizatorzy — zwyciężyła Szkoła Podstawowa w Ostroszowicach.

III Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Dzierżoniów odbył się 21 września 2022 roku w Ostroszowicach. W turnieju wzięło udział sześć drużyn ze szkół podstawowych z Grodziszcza, Mościska, Tuszyna, Budzowa, Piławy Dolnej i Ostroszowic. Turniej zorganizował Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ostroszowicach przy współpracy z Gminą Dzierżoniów.

Piłkarskie zawody zwyciężyła drużyna z ostroszowickiej szkoły podstawowej pod wodzą Norberta Warchoła. Na bramce świetnie spisał się Adrian Czerkawski, a karny w wykonaniu Wiktora Koleśnika został określony jako istny majstersztyk.