Lechia przegrała we Wrocławiu

PG
Zespól z Dzierżoniowa od 37 minuty grał w osłabieniu

Piłkarze III-ligowej Lechii Dzierżoniów przegrali na wyjeździe 0:3 ze Ślęzą Wrocław. Mecz rozegrano 30 marca. Był to jedyny pojedynek odwołanej kolejki. Zespoły Ślęzy i Lechii zdecydowały się zagrać, bo pomimo zimna boisko we Wrocławiu było w niezłym stanie.
Już w 37. min. czerwoną kartkę dostał Paweł Tobiasz i grająca w osłabieniu Lechia straciła pod koniec pierwszej połowy dwie bramki. Pierwszą w 44 minucie strzelił Hubert Górski, a drugą w 45 minucie Damian Celuch. Wynik spotkania w 64 minucie ustalił Grzegorz Rajter.