Trzy złota wałbrzyskich bokserów

PG
Świetny występ zawodników Box Teamu w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski.

Znakomicie w rozgrywanych w Wałczu, Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w boksie spisali się zawodnicy wałbrzyskiego Box Teamu. Podopieczni trenera, Zenona Kaczora wywalczyli tam aż trzy tytuły mistrzowskie. Złoty medal w wadze 56. kg. po wygraniu 13:11 finałowej walki z Markiem Jędrzejewskim z KS Damnica zdobył Mariusz Burzyński. Najlepszy w wadze 60. kg. był Michał Leśniak, który pokonał w finale 15:11 Macieja Mierzyńskiego z Cristala Białystok. Kolejne złoto w wadze 69. kg. wywalczył Maciej Pieloch, po tym jak wygrał w finale 14:9 z Tomaszem Kotem z Rushha Kielce. Najlepszym trenerem turnieju został szkoleniowiec z Wałbrzycha.