(© Janusz Wójtowicz)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Tomasz Adamek zawita do Wrocławia już w najbliższą niedzielę (04.09.2011). Przedstawiamy Wam jego plan na cały tydzień. I podpowiadamy, gdzie i za ile można będzie obejrzeć jego walkę.

Czwartek: 13.40 - lądowanie na warszawskim Okęciu; 16.30 - wylot do Krakowa; 17.35 - lądowanie w Krakowie na Balicach. Wyjazd do rodzinnych Gilowic
Niedziela: meldunek we Wrocławiu, najprawdopodobniej w hotelu Monopol.
Poniedziałek: konferencja prasowa, najpewniej w ratuszu. Również, rzecz jasna, z Witalijem Kliczką
Wtorek: otwarty trening, trenował będzie także Kliczko (termin może ulec zmianie)
Środa: otwarty trening, trenował będzie także Kliczko (termin może ulec zmianie)
Czwartek: wolne
Piątek: oficjalne ważenie
Sobota: spacer, posiłek węglowodanowy, kumulowanie energii i walka!

- Tomek jest dobrze przygotowany, miał dobry trening, no i zawsze ma też ogromne szczęście. Dlatego nie wiem jak, ale jakoś wygra, znajdzie jakąś metodę, swoją furtkę. Z nim jest inaczej niż z Gołotą. U Andrzeja też wszystko wyglądało zawsze dobrze, ale zawsze coś się psuło - dodaje manager, który w 1998 roku organizował we Wrocławiu walkę Gołoty z Timem Witherspoonem.

Walki Adamka z Kliczką nie będzie można zobaczyć w darmowej transmisji telewizyjnej. Starcie obejrzymy wyłącznie w systemie pay-per-view (PPV = płać i oglądaj). Ile trzeba zapłacić? W Canal+ np. 39,90 złotych (kanały 112 i 113 Cyfry+). Tansmisję z wydarzenia przeprowadzi także dostępna w Polsce, niekodowana telewizja niemiecka RTL. Jednak Menedżer Kliczki - Berd Boente twierdzi, że i tam obraz zostanie zakodowany. Gdzie w takim razie można jeszcze obejrzeć walkę Adamka? W dwudziestu dwóch Multikinach (wejściówki kosztują 39 zł - przedsprzedaż, 49 - w dniu imprezy). We Wrocławiu walka będzie transmitowana zarówno w Arkadach, jak i w Pasażu Grunwaldzkim.

Czytaj także

  Komentarze (5)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Ferdek (gość)

  Ja z przekory nigdy nie poniżę się i za takie coś nigdy nie zapłacę !! Przecież oni najwięcej zarabiają na reklamach !!! Nie ma widzów nie ma reklamy !!!

  rtl (gość)

  czemu redaktor nie napisze, że na niemieckim RTL-u mimo prób kodowania przez obóz Kliczki walkę za free będzie można obejrzeć????? Widać multikono sponsoruje gazete?