Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

4 września (niedziela) to dzień otwarty na wrocławskim stadionie na Pilczycach, w czasie którego będziesz mógł spotkać się w piłkarzami Śląska Wrocław.

Impreza zacznie się o godz 17. Każdy będzie miał okazję do zwiedzenia stadionu i wzięcia udziału w konkursach. Szczegółowy program dnia otwartego, zaprezentujemy gdy tylko zostanie opublikowany przez organizatorów.

Póki co pewne jest, że na stadion wejdzie maksymalnie 15 tysięcy osób, a by się tam dostać trzeba będzie mieć specjalną, darmową wejściówkę. Można je zamawiać na stronie wroclove2012.com. Każdy może zdobyć maksymalnie 5 biletów, które jak widać cieszą się ogromnym zainteresowaniem, bo po uruchomieniu aplikacji do ich zamawiania, strona wroclove2012.com została przeciążona.

Wejściówki rozdaje TUTAJ
także Gazeta Wrocławska.

Czytaj także

  Komentarze (9)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Nóż_Dina_Baggio (gość)

  Nie załapałeś się na wejściówkę na dzień otwarty? Nic straconego!
  Część wejściówek na Dzień Otwarty nowego stadionu zostały udostępnione przez jeden z portali internetowych i nie skończyło się to dobrze dla tej strony, gdyż serwery odmówiły posłuszeństwa. Mamy dla Was jednak dobrą informację. Darmowe wejściówki na niedzielną imprezę rozdawane będą w kasach stadionu przy ul. Oporowskiej od czwartku w godz. 11-18. Do rozdania jest 3000 biletów. Jedna osoba będzie mogła odebrać maksymalnie dwie wejściówki.


  Przypomnijmy - Drzwi Otwarte z udziałem piłkarzy Śląska Wrocław na obiekcie budowanym na mistrzostwa Europy odbędą się w najbliższą niedzielę. Wejście na stadion planowane jest od godziny 17 dla 15 tysięcy kibiców.

  Wstępnie punkt kulminacyjny imprezy zaplanowano między godziną 18 a 20. Na nowym stadionie mają wtedy pojawić się piłkarze Śląska, planowany jest krótki trening poprowadzony przez trenera Oresta Lenczyka, a poza tym konkursy i rozdawanie autografów.

  Kibic (gość) (rysiek)

  Z tego co czytałem to dzisiaj w puli było tylko 3500 wejściówek. Mają być kolejne. Więc trzeba śledzić czy się pojawią .

  Nóż_Dina_Baggio (gość)

  W internecie ruszyła akcja poparcia pod wnioskiem o Zakaz Stadionowy dla dziennikarzy i pracowników Gazety Wyborczej. W ciągu kilku godzin przyłączyło się ponad 1200 osób. Według organizatorów jest to akcja dla tych wszystkich, którzy dosyć mają dziennikarskiego chuligaństwa i warcholstwa retorycznego. Jest to akcja dla wszystkich chcących uchronić polskie stadiony przed językiem nienawiści płynącym z placu Solnego. Jest to inicjatywa dla wszystkich, którzy chcą uchronić rodziny z dziećmi od oglądania na polskich stadionach agitatorów płemieła

  http://www.facebook.com/event.php?eid=228290860556858