(© Archiwum Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Dzierżoniowie)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

18 maja po raz ostatni odbyły się zorganizowane przez Miejsko-Powiatową Bibliotekę Publiczną w Dzierżoniowie zajęcia dla dzieci i młodzieży – „Magiczna Alternatywa”.

Finałowe spotkanie uświetnił występ uczestników warsztatów. Z zaangażowaniem i zapałem prezentowali oni nowo nabyte umiejętności – sztuczki i triki magiczne. Pomocą służył prowadzący warsztaty - Michał Sośniak, iluzjonista. Celem całego cyklu było pokazanie młodym ludziom alternatywnych sposobów spędzania czasu, z dala od nałogów i uzależnień. Podczas warsztatów uczestnicy nauczyli się kilku sztuczek magicznych, spędzając wolny czas w miłym towarzystwie. Nowe umiejętności przyczyniły się do rozwoju wyobraźni, zręczności i spostrzegawczości uczestników. Zajęcia rozwijały pasje i zainteresowania oraz pomogły nabrać pewności siebie młodym ludziom.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!